Future Port Prague 2017

Úterý, Srpen 29, 2017 - 08:45

 

Přijměte laskavé pozvání na nultý ročník vizionářského a futuristického festivalu Future Port Prague 2017!

Festival se bude konat se 7. září 2017 v Pražské tržnici v Holešovicích. Půjde o dosud největší přehlídku exponenciálních technologií a disruptivních trendů ve střední Evropě. Duchovním otcem festivalu je podnikatel, spoluzakladatel firmy Etnetera a.s. a vizionář Martin Holečko.

Součástí akce bude konference a panelové diskuze s předními experty z celého světa. Mluvit se bude především o tom, jak technologie budoucnosti ovlivní ekonomiku i životy lidí. Předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR Jiří Kůs je garantem oblasti nanotechnologií a pokročilých materiálů. Ukáže Vám společně s profesorem Mirandou ze španělského nanotechnologického centra IMDEA zázračný materiál grafen a jeho neuvěřitelné vlastnosti a možnosti využití. Ve výstavní části budou pak české nanotechnologické firmy vystavovat své výrobky a vynálezy včetně strojů na výrobu nanovlákna.

Nástup nových technologií je obrovskou šancí pro Českou republiku zařadit se znovu mezi přední průmyslové hráče světa. Chceme vyslat jasný signál do české společnosti a dát Česku novou vizi!


Více informací naleznete na festivalových webových stránkách